top of page

Pečať kvalitných okien

PEČAŤ KVALITNÝCH OKIEN je istotou pre zákazníka, že s takto označeným výrobkom získal najlepšiu kvalitu na trhu od overeného slovenského výrobcu.

Nekvalitné produkty z cudzích štátov sú na našom trhu bežnou realitou. Značným problémom sa stal čoraz väčší vplyv zahraničných výrobcov, ktorí sa presadili cenou na úkor kvality, nekalou súťažou a nekvalitným, respektíve žiadnym záručným a pozáručným servisom.

 

Na slovenskom trhu v súčasnosti nájdete až cca. 60 % zahraničných plastových okien. Väčšina z ich predajcov prezentuje, že okná sú slovenského pôvodu, čo nie je pravda. Zákazníka zavádzajú sofistikovanými metódami.

Čo je hlavným cieľom certifikácie Pečať kvalitných okien?

 

  • pomôcť konečnému zákazníkovi pri výbere kvalitných produktov

  • bezvýhradne podporovať slovenských výrobcov a presadzovať ich záujmy

  • odlíšiť slovenské firmy od zahraničných

  • poskytnúť konkurenčnú výhodu domácemu prostrediu

Garantujeme, že okná s týmto certifikátom pochádzajú od slovenských výrobcov s dlhoročnou tradíciou, kvalitou, záručným a pozáručným servisom.​

Značku Pečať kvalitných okien môžu používať iba slovenskí výrobcovia a predajcovia plastových a hliníkových okien a dverí z profilového systému Salamander, Brugmann a izool GmbH. Majú všetky platné certifikáty, ktoré požaduje legislatíva a udeľujú certifikačné autority Slovenskej republiky. Spĺňajú všetky kvalitatívne podmienky Pečate kvalitných okien pri výrobe, montáži, záruke a servise plastových a hliníkových okien a dverí.

 

Certifikát Pečať kvalitných okien vydáva firma TOZAN EU, a. s. jednotlivým členom združenia Revolučné okná po splnení podmienok certifikácie. Oprávňuje ju k tomu dlhoročné pôsobenie na slovenskom trhu, skúsenosti, globálny prehľad a profesionálny tím odborníkov. Po udelení certifikátu naďalej pravidelne a odborne kontroluje dodržiavanie všetkých kritérií.

Pre získanie certifikátu Pečať kvalitných okien je potrebné splnenie všetkých kvalitatívnych podmienok certifikácie.

odvodnenie profilu Salamander

CERTIFIKÁCIA

PLASTOVÝCH

okien a dverí

LOGO SALAMANDER ORIGINAL.jpg
rohy.jpg

CERTIFIKÁCIA

HLINÍKOVÝCH

okien a dverí

Kopie logo-izool-png-compressor.png
bottom of page