top of page

Zimné záhrady izool WG100 HI

je typ zimnej záhrady s vynikajúcimi termo-izolačnými vlastnosťami. Sú zasklené izolačným trojsklom, majú zosilnené termo-izolačné mosty a vnútorné komory profilu môžu byť vyplnené penovým izolantom. Ide o kategóriu "teplej" zimnej záhrady, teda celoročne obývateľného priestoru. Teplá zimná záhrada zvyšuje komfort a atraktívnosť vášho bývania získaním ďalšej využiteľnej plochy domu. Umožní vám byť súčasťou prírody z pohodlia domova. Môžete v nej oddychovať, spať, či posedieť si s rodinou alebo priateľmi počas celého roku a za každého počasia. 


Zimná záhrada môže byť ukotvená na obvodovom murive rodinného domu, ale aj voľne stojaca v záhrade. Návrh bočných stien odráža vaše potreby využitia vnútorného i vonkajšieho priestoru – fixné presklenia, dvere otváravé von alebo dnu, vetracie okná, HS portály...  – to znamená, že všetky zimné záhrady vyrábame na mieru podľa vašich požiadaviek.

zimna zahrada izool WG100 HI.jpg
logo-izool.jpg

* celoročne obývateľná zimná záhrada

tepelná izolácia copy.png
Tepelná izolácia
0,9 (W/m2K)
farby copy.png
Farba AL:
Všetky farby RAL
použitie copy.png
Využitie:
Celoročne obývateľná

Zimné záhrady izool WG100 T

je tiež teplá zimná záhrada, no je zasklená izolačným dvojsklom, má štandardné  termo-izolačné mosty a vnútorné komory profilov môžu byť vyplnené penovým izolantom. Rovnako vytvára celoročne obývateľný priestor. Výrazne si tak viete zvýšiť komfort svojho bývania. 
Systém je vhodný na realizáciu rôznych druhov zasklenia a zastrešenia.

 

Zimná záhrada môže byť ukotvená na obvodovom murive rodinného domu, ale aj voľne stojaca v záhrade. Návrh bočných stien odráža vaše potreby využitia vnútorného i vonkajšieho priestoru – fixné presklenia, dvere otváravé von alebo dnu, vetracie okná, HS portály...  – to znamená, že všetky zimné záhrady vyrábame na mieru podľa vašich požiadaviek.

logo-izool.jpg
zimna zahrada izool WG100 T.jpg

* celoročne obývateľná zimná záhrada

farby copy.png
Farba AL:
Všetky farby RAL
použitie copy.png
Využitie:
Celoročne obývateľná

Zimné záhrady izool WG100 Z

na rozdiel od teplých zimných záhrad nemá izool WG100 Z prerušený tepelný most a sú zasklené jednoduchým sklom . Preto sa dá aktívne využívať 3/4 roka, od jari do jesene. Nevykurovaná „studená“ zimná záhrada slúži v zimnom období na pasívne temperovanie domu. Zároveň, práve v zimnom období, ide o ideálne miesto napríklad na prezimovanie niektorých okrasných rastlín. V jarnom, letnom a jesennom čase zas priestor vytvára ideálnu relaxačnú atmosféru vďaka vyšším naakumulovaným teplotám. 


Zimná záhrada môže byť ukotvená na obvodovom murive rodinného domu, ale aj ako voľne stojaca v záhrade. Ich výhodou je rýchla a jednoduchá montáž. Návrh bočných stien odráža vaše potreby využitia vnútorného i vonkajšieho priestoru – fixné presklenia, dvere otváravé von alebo dnu, vetracie okná, HS portály...  – to znamená, že všetky zimné záhrady vyrábame na mieru podľa vašich požiadaviek.

logo-izool.jpg
zimna zahrada izool WG100 Z.jpg

* sezónna zimná záhrada

farby copy.png
Farba AL:
Všetky farby RAL
použitie copy.png
Využitie:
Sezónne posedenie
bottom of page