top of page

izool® GmbH

Spoločnosť izool® GmbH vznikla ako odpoveď na dopyt zákazníkov  po vysoko kvalitných hliníkových výrobkoch s vynikajúcimi tepelnými a zvukovo izolačnými vlastnosťami. 

logo-izool.jpg

Za všetkým je človek

Spoločne s našimi partnermi, architektmi, projektantmi  a investormi vo vzájomnej harmónii s požiadavkami našich zákazníkov tak vytvárame produkty spĺňajúce najvyššie nároky na dizajn, funkčnosť a bezpečnosť. Aj vďaka týmto vzťahom ponúkame riešenia pre hliníkové rámové systémy, fasádne steny, slnolamy a zimné záhrady.

Inšpirovaní Vami

Teplo domova, pokoj, kľud, rodina, bezpečie... to sú predstavy našich zákazníkov spojené s bývaním. Vieme, že veľký dôraz kladú nielen na estetické, ale aj tepelno a zvukovo izolačné vlastnosti profilov a potrebu úspory pri klimatizovaní obytných priestorov. V snahe vyhovieť Vašim potrebám sa naše produkty vyznačujú najmä týmito vlastnosťami.

Vynikajúca izolácia, bezproblémová funkčnosť a údržba, to je izool® GmbH- synonymum Vašich splnených prianí...

Náš cieľ

Naším cieľom je spolu s Vami pomocou našich produktov vytvoriť domov, ako útočisko, pokojný ostrov v mori každodenných radostí a starostí. Dlhodobou profesionálnou starostlivosťou o našich klientov a partnerov vytvoriť spokojnú "rodinu", ktorá ťaží z obojstrannej spolupráce.

Kotva 1
Kotva 2
logo tozan.jpg

Partnerom spoločnosti izool® GmbH a výhradným dodávateľom profilového systému izool®  pre Slovensko je spoločnosť TOZAN EU, a.s.

logo Revolučné okná 2019.png

Členmi združenia Revolučné okná môžu byť len autorizovaní slovenskí výrobcovia okien a dverí z profilového systému izool®.

bottom of page