Revolučné okná

pre Vaše pasívne a nízkoenergetické domy, novostavby, rekonštrukcie a objektové výstavby

Revolučné okná

sme združenie autorizovaných slovenských výrobcov vyrábajúcich plastové a hliníkové okná a dvere z nemeckých profilových systémov od spoločnosti 

Salamander Industrie-Produkte GmbH a izool® GmbH

Revolučné okná zhotovujú spoľahliví majstri v zákazkových dielňach. Starajú sa o najvyššiu kvalitu svojej práce, aby zákazník tieto produkty ocenil a dlhodobo mu slúžili.

Čo je naším poslaním?

  • priniesť konečnému zákazníkovi kvalitný produkt: plastové a hliníkové okná a dvere

  • spojiť s tým kvalitné služby: servis a záruku

  • upevniť postavenie a postupne budovať pevnú pozíciu značky Salamander a izool® na slovenskom trhu

  • posilniť značky jednotlivých členov združenia na slovenskom trhu, hlavne v regiónoch

Princípy združenia sme postavili na 4 pilieroch:

KVALITA

Kvalita patrí k najdôležitejším hodnotám, na ktoré sa podniky zamerali za posledných 20-30 rokov. Firmy si začali oveľa viac konkurovať a kvalitu označili za kľúčovú zložku pre úspech v podnikaní.

 

Produkt vysokej kvality nevznikne náhodou. Vychádza zo správne riadeného výrobného procesu. Úlohou tohto procesu je zabezpečiť dostatočnú kvalitu, aby tovary a služby vyhovovali svojmu účelu a spĺňali prísne požiadavky. Kvalita je hlavne o uspokojovaní potrieb a očakávaní zákazníkov. Prvoradým cieľom združenia Revolučné okná je dosiahnuť najvyššiu kvalitu vo všetkých procesoch výroby a dodávok plastových a hliníkových okien a dverí.

ZÁRUKA

Záručný a pozáručný servis je neoddeliteľnou súčasťou dodávky plastových a hliníkových okien a dverí k zákazníkovi. Tvoria ho nielen drobné opravy a nastavenia, ale aj kompletná údržba a výmena pokazených (opotrebovaných) komponentov. Dôležitou garanciou je slovenský pôvod plastových a hliníkových okien a dverí, ktorý uľahčuje spätné uplatnenie záruky. Aj po niekoľkých rokoch sa viete obrátiť na výrobcu týchto okien a dverí.

SERVIS

Neustále dbáme na to, aby boli naše servisné služby komplexné, kvalitné a efektívne. Servisom vám chceme zjednodušiť život a prispieť k väčšej pohode vášho domova pri výmene plastových a hliníkových okien.

 

Staré okná rozoberieme, zabezpečíme ich odvoz a likvidáciu. Pri dodávke nových plastových a hliníkových okien vám poradíme s technickými a estetickými riešeniami. Demontáž, montáž a murárske práce vykonávame veľmi ohľaduplne k interiéru aj exteriéru. Kdekoľvek sa s nami stretnete, vždy očakávajte vysokú profesionálnu úroveň našich servisných služieb.

CENA

Cenovú ponuku vypracujeme podľa vašich podkladov alebo nášho zamerania stavebných otvorov. Našou prioritou je vytvárať bezkonkurenčnú cenu plastových okien a hliníkových a dverí na slovenskom trhu. Spájame značku, kvalitu, službu a cenu a sme presvedčení, že vám vieme ponúknuť bezkonkurenčnú cenu za spoľahlivé plastové a hliníkové okná a dvere.

Ak si vyberiete dodávku plastových alebo hliníkových okien a dverí od člena združenia Revolučné okná, veríme, že vaša voľba bude správna. Prinesie vám úplnú spokojnosť a splní očakávanie z kvalitného produktu.

Partneri:

LOGO SALAMANDER ORIGINAL.jpg
logo-izool.jpg
logo tozan.jpg
illbruck logo.png

SLEDUJ NÁS

Pečať kvalitných okien
  • Facebook Revolučné okná
  • YouTube - Revolučné okná
  • Instagram - Revolučné okná
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram