top of page
1583922544.jpeg

REVOLUČNÉ OKNÁ

pre Vaše pasívne a nízkoenergetické domy, novostavby, rekonštrukcie a objektové výstavby

Revolučné okná

Sme združenie autorizovaných slovenských výrobcov vyrábajúcich plastové a hliníkové okná a dvere z nemeckých profilových systémov od spoločností 
Salamander Industrie-Produkte GmbH 
Akotherm® GmbH
izool® GmbH

Revolučné okná zhotovujú spoľahliví majstri v zákazkových dielňach. Starajú sa o najvyššiu kvalitu svojej práce, aby zákazník tieto produkty ocenil a dlhodobo mu slúžili.

Čo je naším poslaním?

  • priniesť konečnému zákazníkovi kvalitný produkt: plastové a hliníkové okná a dvere

  • spojiť s tým kvalitné služby: servis a záruku

  • upevniť postavenie a postupne budovať pevnú pozíciu značky Salamander®, Akotherm® izool® na slovenskom trhu

  • posilniť značky jednotlivých členov združenia na slovenskom trhu, hlavne v regiónoch

Princípy združenia sme postavili na 4 pilieroch:

KVALITA

Pečať kvalitných okien

Kvalita patrí k najdôležitejším hodnotám, na ktoré sa podniky zamerali za posledných 20-30 rokov. Firmy si začali oveľa viac konkurovať a kvalitu označili za kľúčovú zložku pre úspech v podnikaní.

 

Produkt vysokej kvality nevznikne náhodou. Vychádza zo správne riadeného výrobného procesu. Úlohou tohto procesu je zabezpečiť dostatočnú kvalitu, aby tovary a služby vyhovovali svojmu účelu a spĺňali prísne požiadavky. Kvalita je hlavne o uspokojovaní potrieb a očakávaní zákazníkov. Prvoradým cieľom združenia Revolučné okná je dosiahnuť najvyššiu kvalitu vo všetkých procesoch výroby a dodávok plastových a hliníkových okien a dverí.

ZÁRUKA

Záruka

Záručný a pozáručný servis je neoddeliteľnou súčasťou dodávky plastových a hliníkových okien a dverí k zákazníkovi. Tvoria ho nielen drobné opravy a nastavenia, ale aj kompletná údržba a výmena pokazených (opotrebovaných) komponentov. Dôležitou garanciou je slovenský pôvod plastových a hliníkových okien a dverí, ktorý uľahčuje spätné uplatnenie záruky. Aj po niekoľkých rokoch sa viete obrátiť na výrobcu týchto okien a dverí.

SERVIS

Servis-plastových-okien

Neustále dbáme na to, aby boli naše servisné služby komplexné, kvalitné a efektívne. Servisom vám chceme zjednodušiť život a prispieť k väčšej pohode vášho domova pri výmene plastových a hliníkových okien.

 

Staré okná rozoberieme, zabezpečíme ich odvoz a likvidáciu. Pri dodávke nových plastových a hliníkových okien vám poradíme s technickými a estetickými riešeniami. Demontáž, montáž a murárske práce vykonávame veľmi ohľaduplne k interiéru aj exteriéru. Kdekoľvek sa s nami stretnete, vždy očakávajte vysokú profesionálnu úroveň našich servisných služieb.

CENA

Cena

Cenovú ponuku vypracujeme podľa vašich podkladov alebo nášho zamerania stavebných otvorov. Našou prioritou je vytvárať bezkonkurenčnú cenu plastových okien a hliníkových a dverí na slovenskom trhu. Spájame značku, kvalitu, službu a cenu a sme presvedčení, že vám vieme ponúknuť bezkonkurenčnú cenu za spoľahlivé plastové a hliníkové okná a dvere.

Ak si vyberiete dodávku plastových alebo hliníkových okien a dverí od člena združenia Revolučné okná, veríme, že vaša voľba bude správna. Prinesie vám úplnú spokojnosť a splní očakávanie z kvalitného produktu.

Partneri:

LOGO SALAMANDER ORIGINAL.jpg
Akotherm-Logo-2020.png
logo-izool.jpg
logo tozan.jpg
Siegenia logo
illbruck logo.png
bottom of page