top of page
  • Obrázek autoraenebiresk

REVOLUČNÝ PORTÁL SALAMANDER evolutionDrive: HST s kovaním SIEGENIA


Zdvižno-posuvné dvere Salamander evolutionDrive HST prinášajú maximálne pohodlie, komfort a predovšetkým presvetlenie interiéru veľkoplošným zasklením.

Interiér a exteriér už viac nie sú protiklady

Vyspelá moderná technika spriatelila odvekých súperov a umožnila, aby exteriér už viac nebol vyhostený za oknami a múrmi domu, ale stal sa najlepším priateľom, prirodzeným pokračovaním, rozšírením a doplnením interiéru. Stačí jednoduchý pohyb a život sa posunie do záhrady. Už o tom nemusíte len snívať. Splňte si svoje predstavy a prepojte záhradu s terasou, obývačkou, spálňou či dokonca bazénom a rozšírte obzory vášho bývania za hranicu deliacich stien domu.

Riešenie má meno PORTÁL

Oddelenie vnútorného a vonkajšieho priestoru je v modernej architektúre minimalizované na tenkú sklenenú stenu. Tento opticky tak príjemný predel, však musí spĺňať vysoké technické nároky na bezpečnosť, odolnosť, tepelnú izoláciu a v neposlednom rade na atraktívny dizajn.

Systém kovania PORTÁL poskytuje vizuálne estetické a technicky vysoko funkčné riešenia pre posuvné prvky až do hmotnosti štyristo kilogramov.

Takáto vysoká nosnosť umožňuje vytvoriť veľkoplošné presklenie i pri použití kvalitného izolačného skla. Celková šírka presklenej plochy môže dosiahnuť takmer dvadsať metrov a šírka otvorenia veľkorysých dvanásť metrov. Stačí jeden malý pohyb a stena jednoducho zmizne. Posuvné kovanie PORTÁL poskytuje najrôznejšie spôsoby otvárania, čím vám umožní vytvoriť individuálne riešenie presne podľa vašich potrieb.

* Aj pri šírke 4800mm sa plastové zdvižno-posuvné dvere SALAMANDER evolutionDrive: HST s kovaním SIEGENIA ovládajú skutočne jednoducho.

401 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page