top of page
adler-kancelaria
adler-logo

ADLER Plus s.r.o.

Paulínska 20

917 01 Trnava

tel.: 033 / 55 16 849

mobil: 0944 / 475 575

email: adlerplus@adlerplus.sk

web: http://adlerplus.sk/

Adler s.r.o. na trhu od roku 2003
  • Facebook Social Icon

Audit: 19.02. 2018

pečat-kvalitných-okien-2018-adler-plus

Spoločnosť ADLER Plus, s.r.o. je autorizovaný slovenský výrobca vyrábajúci okná a dvere z nemeckého profilového systému spoločnosti Salamander Industrie-Produkte GmbH. Spoločnosť ADLER, ako výrobca plastových okien a dverí SALAMANDER, bola založená v roku 2003. Od tej doby sa postupne vyvíjala a vytvárala si svoje miesto na trhu s výplňami stavebných otvorov. Po celú dobu svojej existencie sa spoločnosť zameriava predovšetkým na kvalitu a seriózny prístup k svojím obchodným partnerom a zákazníkom. Vďaka dlhoročnej poctivej práci všetkých zamestnancov, sa nám podarilo vybudovať uznávanú spoločnosť v oblasti výroby a dodávok plastových okien a dverí. V súčastnosti patríme k jedným z popredným, tradičných dodávateľom plastových okien a dverí SALAMANDER na západnom Slovensku. Sídlo firmy je v meste Trnava, Trnavský kraj.

Povedali o nás

Referencie Adler Plus

Janko, Trnava

Vybral som si ich, pretože majú u nás v Trnave už dlhú tradíciu a dobré meno. Rovnako ich môžem na základe vlastnej skúsenosti odporúčiť.

Referencie Adler Plus

Zuzka, Jaslovské Bohunice

Majiteľ nám veľmi pomohol pri výbere správnych zdvižno-posuvných dverí do nášho nového domu. Dvere máme už druhý rok a sme veľmi spokojný.

Referencie Adler Plus

Andrej, Senec

Na činžiaku sme kúpili byt a potrebovali sme vymeniť staré okná za nové. Sme radi, že sme si ich vybrali, nakoľko výroba aj montáž prebehla rýchlo a my sme sa tak mohli presťahovať do nového bytu skôr.

Máte skúsenosť s našou firmou? Podeľte sa o referenciu s ostatnými.

Prezentačné video našej spoločnosti a základné predstavenie nosných produktov výroby

REFERENCIE

bottom of page