Plastové dvere bluEvolution: 92

V PONUKE NAŠICH VÝROBCOV TIEŽ NÁJDETE

Konštrukčná hĺbka:

82 mm

 

Počet komôr:

5 (rám) a 4 (krídlo)

 

Počet tesnení:

2

 

Šírka zasklenia:

52 mm

 

Bezpečnosť:

RC 2

Farba:

Brugmann Weiss 9016

Vchodové dvere tvoria vstup do domu a ako prvé vypovedajú o osobnom štýle, charaktere a chuti človeka, ktorý býva vnútri. Preto sú vždy výzvou pre vývojárov a projektantov. Vchodové plastové dvere musia spĺňať najprísnejšie požiadavky na dizajn a funkčnosť. Musia odolať neúmyselnému poškodeniu aj vplyvom extrémneho počasia. Systémy Brügmann bluEvolution: 82 spĺňajú všetky kľúčové kritériá. Spoľahnite sa na vysokú stabilitu, optimálnu tepelnú izoláciu, vynikajúcu redukciu zvuku a ochranu proti vlámaniu, dlhú životnosť a sofistikovaný dizajn.

Konštrukčná hĺbka:

76 mm

 

Počet komôr:

5 (rám) a 4 (krídlo)

 

Počet tesnení:

2

 

Šírka zasklenia:

48 mm

 

Bezpečnosť:

RC 2

Farba:

Salamander Weiss 

Vchodové dvere zaujmú vždy ako prvé. Preto je mimoriadne dôležité, aby ste si vybrali perfektnú kombináciu kvality profilu a dizajnu. Dôležitá je aj voľba systému, ktorý vám najviac vyhovuje. Čo to znamená? Tepelná izolácia a statika musia spolu dokonale ladiť. Prah dverí musí mať optimálnu tesnosť, tepelnú izoláciu a protišmykovú odolnosť. Vchodové plastové dvere z programu Salamander Streamline: 76 zabezpečujú pohodlie domova, ktoré potrebujete. Zachytia pohľady okoloidúcich a vytvárajú úžasnú atmosféru pohody. Najvyššie bezpečnostné požiadavky spĺňajú kovania s trojbodovými alebo päťbodovými zámkami.

Konštrukčná hĺbka:

73 mm

 

Počet komôr:

5 (rám) a 4 (krídlo)

 

Počet tesnení:

2

 

Šírka zasklenia: 

44 mm

 

Bezpečnosť:

RC 2

Farba:

Brugmann Weiss 9016

Prvý dojem vás presvedčí. Dvere Brügmann bluEvolution: 73 sú špeciálne navrhnuté pre vysoké požiadavky, ktoré musia spĺňať všetky vchodové dvere. Ich extrémne stabilná konštrukcia s veľkoplošnými oceľovými výstužami odolá stálemu namáhaniu a napätiu, a zároveň poskytuje maximálny komfort. Štvorkomorová technológia s kontinuálnymi tesneniami zaručuje dokonalú tepelnú izoláciu a maximálnu redukciu zvuku. Do dverí si môžete doinštalovať bezpečnostné kovania s trojbodovými alebo päťbodovými zámkami, ktoré spĺňajú najvyššie bezpečnostné požiadavky.

POKRAČUJTE

A zistite viac o:

SLEDUJ NÁS

Pečať kvalitných okien
  • Facebook Revolučné okná
  • YouTube - Revolučné okná
  • Instagram - Revolučné okná
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram